Fasādei, Logiem

Hermētiķi, līmes

Fasatan TFS

Fasatan TFS ir mīksts un elastīgs vienkomponenta līmes blīvmateriāls. Fasatan TFS raksturo agrīna noturība pret ūdeni, atmosfēras mitruma iespaidā tas vulkanizējas, pārvēršoties par mīkstu un elastīgu, gumijai līdzīgu plastmasu. Šim materiālam raksturīga lieliska noturība pret laika apstākļu un ķīmisko vielu iedarbību. Fasatan TFS nesatur šķīdinātājus, izocianātu, silikonu un PCP, materiāls uzrāda ļoti zemu rukumu. Fasatan TFS kvalitāte ir pārbaudīta atbilstoši standarta DIN 4102 1. daļas prasībām, un tas ir klasificēts kā celtniecības materiāls ar normālu uzliesmošanas spēju (DIN 4102-B2), ja Fasatan TFS tiek izmantots mūsu celtniecības blīvēšanas foliju Fasatan, Fasatyl un Fasatan eco pielīmēšanai pie tērauda, koka vai cietu minerālvielu pamatnes. Fasatan TFS ticis pakļauts stingrām prasībām, veicot pārbaudes neatkarīgā pārbaudes institūtā.

TFK

FASATAN-TFK ir kontakta līme ar pielietojumiem īpaši izdevīgu viskozitāti. Materiāls paredzēts uzklāšanai uz abām virsmām – gan uz folijas, gan pamatnes. Fasatan TFK ir lietošanai gatava kontakta līme, kas paredzēta mūsu EPDM un Fasatan un Fasatyl butila blīves foliju salīmēšanai logu un fasādes konstrukcijās, kā arī šo foliju šuvju salīmēšanai. Fasatan TFK raksturo ļoti spēcīgas līmējošās īpašības gan starp Fasatan vai Fasatyl folijām, gan arī starp folijām un piemērotām pamatnēm, pie kurām tās tiek pielīmētas. Materiāls paredzēts uzklāšanai uz abām virsmām – gan uz folijas, gan pamatnes. Uzklāj, izmantojot otu, aitādas veltnīti vai bezgaisa smidzinātāju. Saites ir elastīgas un ūdensdrošas.

TFU

Fasatan TFU ir vienkomponenta, elastīga un stingra bezburbuļu līme un blīvmateriāls uz poliuretāna bāzes, kas īpaši paredzēts mūsu celtniecības foliju Fasatan un Fasatyl pielīmēšanai pie parastajām celtniecības pamatnēm, it īpaši aiz nenesošo ārsienu fasādēm. Fasatan TFU nesatur skābi un izocianātu, un tam nav nepieciešama marķēšana; tas ir neitrāls materiāls bez smakas. Fasatan TFU, absorbējot atmosfēras skābekli, vulkanizējas, kļūstot par noturīgi elastīgu vielu.

Winfix

Winfix ir šķīdinātājus nesaturoša, elastīgi plastiska vienkomponenta polimēru dispersijas līme Winflex iekšdarbiem / āra darbiem. To izmanto Winflex iekšdarbu/āra darbu blīvmateriāla “A” versijas līmēšanai logu ailēs, kur tas kalpo par blīves pastu visām mūsu logu blīvēšanas lentēm. Winfix lieliski salīmē parastās celtniecības pamatnes, piemēram, betonu, apmetumu, mūri, saistvielu un koku, tostarp celtniecības komponentes, piemēram, logu rāmjus un palodzes. Winflex kvalitāte ir pārbaudīta MPA NRW [Material Testing Authority North Rhine-Westphalia] saistībā ar definēto µ vērtību, kas padara to īpaši piemērotu kā līmi un šuvju pastu ātrai un drošai logu un ārdurvju aiļu spraugu blīvēšanai, izmantojot mūsu logu blīvēšanas lentes, atbilstoši RALGütegemeinschaft [RAL Quality Assurance Association] un DIN 4108-7 prasībām.

Winflex TFS

Winflex TFS ir mīksts un elastīgs vienkomponenta līmes blīvmateriāls. Winflex TFS raksturo agrīna noturība pret ūdeni, atmosfēras mitruma iespaidā tas vulkanizējas, pārvēršoties par mīkstu un elastīgu, gumijai līdzīgu plastmasu. Šim materiālam raksturīga lieliska noturība pret laika apstākļu un ķīmisko vielu iedarbību. Winflex TFS nesatur šķīdinātājus, izocianātu, silikonu un PCP, materiāls uzrāda ļoti zemu rukumu. Winflex kvalitāte ir pārbaudīta MPA NRW [Material Testing Authority North Rhine-Westphalia] saistībā ar definēto µ vērtību, kas padara to īpaši piemērotu kā līmi un šuvju pastu ātrai un drošai logu un ārdurvju aiļu spraugu blīvēšanai, izmantojot mūsu logu blīvēšanas lentes, atbilstoši RALGütegemeinschaft [RAL Quality Assurance Association] un DIN 4108-7 prasībām.